Chwyć za pędzel, ołówek, długopis, myszkę komputerową lub tablet i zacznij tworzyć – wybór techniki należy do Ciebie! A co stworzysz? Swoją własną, unikatową osłonę na wózek inwalidzki, która będzie jedyna w swoim rodzaju, tak samo, jak Ty! Bo każdy jest wyjątkowy! My tę wyjątkowość pomożemy ukazać na ciekawej grafice! Bądź artystą, wciel się w malarza i wykonaj unikatowe dzieło – takich prac nie powstydziliby by się najsłynniejsi twórcy. A co ma się na nich znaleźć? To co lubisz, to co kochasz, to o czym marzysz i śnisz, to co wyraża kim jesteś! Oczywiście w przypadku kłopotów bądź wątpliwości w kwestii technicznej z przyjemnością pomożemy.

Zakręć światem z wymarzoną osłoną na wózek inwalidzki

Indywidualność można wyrażać na różne sposoby, najciekawsze z nich to te najbardziej kreatywne, czyli m.in. stworzenie ciekawej grafiki na osłony do wózka inwalidzkiego. Poza tym, że niewątpliwie jest to świetna zabawa, to również pozwala na wykonanie pracy, która będzie Cię wyróżniała. Możesz wykorzystać ulubione motywy, zdjęcie ukochanego pupila, inspirujące cytaty, fotografie z wakacji np. odwiedzonych miejsc, które najbardziej Ci się spodobały i wiele innych. A może pewne elementy przypominają Ci o ważnych wydarzeniach z życia? Je również możesz umieścić na grafice!

Jak wykonać projekt grafiki na osłonę?

Możliwości masz ogromne, podpowiemy, że liczy się kreatywność i wiara w siebie – w końcu Sky is the limit! Więc w tym artystycznym świecie wspólnie sięgniemy gwiazd! Tworząc grafikę, możesz posłużyć się rozmaitymi technikami. Na naszej stronie znajdziesz pliki w różnych formatach, które są proste do pobrania (oczywiście w przypadku wątpliwości z chęcią pomożemy) bez problemu naniesiesz na nie grafiki czy też zdjęcia. Możesz nałożyć rozmaite sekwencje wraz z tekstem, własną fotografią, stworzonym obrazkiem itp. Oczywiście motyw i stylistyka należą do Ciebie. Jeśli nie wiesz czym się zainspirować, to możesz przejrzeć dostępne u nas modele, nawiązać do ulubionej książki, piosenki czy też innego dzieła bądź wydarzenia z życia itp. Możliwości masz wiele. Ciekawą opcją są również znaki zodiaku, rzadkie rośliny, piękne zwierzęta i wiele innych. Znajdź coś, co Cię zainteresuje, a na pewno wymyślisz wspaniałą osłonę. Wierzymy w Twój talent!

A może wolisz bardziej tradycyjne metody tworzenia małych dzieł? Jeśli preferujesz kartkę oraz ołówek i wolisz wykonać odręczny szkic, to również możesz to zrobić w takiej formie i przesłać do nas grafikę na osłonę szprych do wózka inwalidzkiego.

Kolorowe i unikatowe osłony – moc zalet

Poza unikatowością oferowane przez nas osłony mają również liczne funkcjonalne zalety. Jedną z bardzo ciekawych opcji, które zagwarantują zarówno intrygujący efekt, jak i zwiększą bezpieczeństwo, są elementy odblaskowe. Naklejki można umieścić na zewnętrznej części, w dzień mogą być one czarne, co także stanowi ciekawy efekt, z kolei nocą zaczną “świecić”.

Zbadaliśmy również o to, aby nasze produkty charakteryzowały się idealnym odwzorowaniem koloru. Chcesz stworzyć wielobarwną, intensywną grafikę? Bez problemu przeniesiemy ją na osłonę do Twojego wózka inwalidzkiego. Dzięki wysokiej jakości laminatowi i wykorzystaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować trwałe i piękne prace. Co więcej, oferowane przez na produkty wykazują bardzo dobrą odporność na promieniowanie UV (nie blakną) oraz inne warunki atmosferyczne. Oczywiście osłony dostępne są w różnych rozmiarach, tak aby może je było idealnie dopasować do wózka inwalidzkiego – sam montaż także nie jest skomplikowany i wymaga użycia jedynie pasków typu ZIP.

Stwórz swoją wymarzoną osłonę na szprychy wózka inwalidzkiego!

Już dziś zacznij projektować swoją wymarzoną osłonę! Nie wiesz, jak pobrać plik albo masz inny problem lub wątpliwości w kwestii wykonania grafiki? Może nie radzisz sobie z projektem i potrzebujesz podpowiedzi? Z wielką chęcią pomożemy! Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Wytłumaczymy zawiłe kwestie i pomożemy na każdym etapie składania zamówienia oraz wysyłki grafiki.

Pokaż światu swoją wspaniałą indywidualność – zaprojektuj unikatową osłonę na szprychy wózka inwalidzkiego! Serdecznie zapraszamy!

Poniżej znajdziesz czy rodzaje plików, które pomogą przygotować Ci osłonę nadającą się do wykonania. Pobierz ten, na którym chcesz pracować. Jeśli masz jakieś pytania to wiedz, że możesz zawsze do nas napisać lub zadzwonić.

I pamiętaj Sky is the limit! :)

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło