Zwierzęta

Mięciutkie futerko, kolorowe piórka a może mieniące się w słońcu łuski? Przyroda stworzyła niesamowitą feerię barw i naniosła ją m.in. na urocze stworzonka i ciekawe istotki, które przemierzają przestworza oceniany i lądy. My chcemy, przynajmniej spróbować, przenieś to piękno natury na przedmioty. Dlatego też stworzyliśmy zwierzęce osłony na szprychy do wózków inwalidzkich. Motywy uroczych stworzeń i istot z niezbadanych krain, które otwiera przed nami wyobraźnia, znajdziesz w naszej ofercie.  

Przez morza, przestworza i lądy - dokąd poniosą Cię koła? 

Wybierz motyw, który przeniesie Cię do zupełnie innego zakątka! Może chcesz usłyszeć w wyobraźni ryk potężnego tygrysa bengalskiego, a może wolisz przenieść się do świata kreskówek? Nie zapominamy również o domowych pupilach! Zwierzęce osłony na szprychy z puchatą kuleczką - kotkiem, pieskiem i króliczkiem również u nas znajdziesz! 

Oferowane przez nas zwierzęce osłony na szprychy pasują na koła od 17'' do 28'', dlatego też każdy miłośnik niesamowitych stworzonek znajdzie coś dla siebie. Co więcej, nasze produkty odporne są na działania promieni UV oraz inne warunki atmosferyczne. 

Gotowy do drogi z ulubionym pupilem, a może piękną “bestyjką” rodem z niezbadanych dżungli lub przestworzy - już dziś wybierz, które z nich ma Ci towarzyszyć w tej pięknej przygodzie, jaką jest samo życie! 

Wpływ osłon na koła wózka inwalidzkiego z motywami zwierzęcymi na samopoczucie

Osłony na szprychy do wózków inwalidzkich z motywami zwierzęcymi mają ogromny wpływ na samopoczucie osób, które z nich korzystają. Nie tylko chronią dłonie przed urazami i koła przed uszkodzeniami, ale także stanowią element, poprawiający nastrój i dodający energii do codziennego życia. Świetnie sprawdzają się też sportowe osłony na koła wózka inwalidzkiego.

Wzory z ulubionymi zwierzętami mogą przynieść uśmiech i uczynić dzień bardziej radosnym. Dzięki temu, że osłony są łatwe w montażu i dostosowane do różnych rozmiarów kół, każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. To nie tylko funkcjonalność, ale także sposób na wyrażenie siebie i swoich zainteresowań, co jest szczególnie ważne dla osób, które spędzają dużo czasu na wózku.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło