Osłony indywidualne

Powiedź nam co lubisz, albo lepiej pokaż to całemu światu! Jak to zrobić? Wystarczy wybrać odpowiednią grafikę, która wyrazi to kim jesteś, co czujesz, co lubisz i co gra w Twoim sercu! My jesteśmy producentem osłon na szprychy i możemy nanieść na nie dowolną, indywidualną grafikę lub zdjęcie, a za ich pomocą pokażesz kim jesteś. 

Zakręcone grafiki 

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne osłony na szprychy, ale wiemy, że wyobraźnia nie zna granic – udowodniano nam to wielokrotnie i wierzmy, że Ty będziesz kolejną taką osobą. Dlatego też umożliwiamy stworzenie własnego, indywidualnego projektu. Możesz się do nas zgłosić z wykonaną przez Ciebie grafiką lub zdjęciem, a my z wielką przyjemnością wykonamy osłonę indywidualną, perfekcyjnie dopasowaną do Twojego gustu. 

Na projekcie możesz uwzględnić co zechcesz – ukochanego pupila, namalowany przez Ciebie obraz, przyrodę lub przenieść się w krainę snów oraz magii, zdecydować się na grafikę ukazującą oblicze nieznanego nam świata, który wykreujesz w swoich myślach i przelejesz na papier lub ekran. 

Na pogodę i niepogodę - wyrusz w przygodę! 

Doskonale wiemy, że świetny design ma ogromną rolę, ale liczy się również funkcjonalność, o której rzecz jasna nie zapomnieliśmy. Oferowane przez nas indywidualne osłony na szprychy dostępne są w rozmiarach dostosowanych na wszystkie wózki inwalidzkie (od 17'' do 28'').

Dodatkowo nasze produkty są niezwykle lekkie, ponieważ robimy je z wytrzymałego tworzywa pet-g. Możesz je użytkować podczas deszczu, słońca i śniegu, są odporne na działanie UV i warunki atmosferyczne. A żeby wyglądały świetnie przez dłuższy czas, to zastosowaliśmy specjalistyczne zabezpieczenia, które chronią przed ścieraniem i zapewniają wysoką jakość nadruku. Co więcej, na osłonach indywidualnych może być użyta folia odblaskowa, dzięki czemu zwiększymy naszą widoczność. 

Pod względem konserwacji naszych produktów, należy używać płynów do mycia (bez mocnych detergentów) oraz ciepłej wody.

Nasunęły Ci się jakieś pytania? Z przyjemnością odpowiemy, pomożemy i doradzimy. Wychodzimy z założenia, że sky is the limit! Dlatego wspólnie sięgnijmy gwiazd.

Jak dobierać indywidualne osłony na szprychy do wózków inwalidzkich?

Dobierając indywidualne osłony na szprychy do wózków inwalidzkich, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które zapewnią, że będą one nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Przede wszystkim, należy rozważyć materiał, z którego są wykonane osłony. W naszej firmie stosujemy wytrzymałe tworzywo, jest ono lekkie, ale zarazem odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Sprawdź m.in. nasze osłony na szprychy do wózków inwalidzkich dla dzieci.

Kolejnym ważnym elementem jest wybór wzoru lub grafiki, która najlepiej odda charakter użytkownika. Możliwość personalizacji jest świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Ponadto warto zwrócić uwagę na rozmiar osłon, aby idealnie pasowały do konkretnego modelu wózka. W naszej ofercie znajdują się osłony na różne rozmiary kół, co umożliwia idealne dopasowanie.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło