Nasza firma z przyjemnością podejmie współprace ze sklepami i hurtowaniami, które pragną do swojej oferty wprowadzić nieco radości pod postacią osłon na szprychy do wózków inwalidzkich. Zachęcamy do zalogowania się jako nasz partner, skorzystania z oferty dla autoryzowanych dystrybutorów i wyruszenia z nami w drogę, żeby wywołać uśmiech na twarzy dzieci, nastolatków oraz dorosłych. 

Pod osłoną sztuki

Na początek, trochę o naszych kolorowych, niosących radość produktach. W naszej firmie wykonujemy osłony na szprychy o różnych motywach, dostosowane do kół o średnicy: od 17'' do 28''. Chcemy urzeczywistnić wspaniałe momenty, na przedmiotach, które codziennie towarzyszą niepełnosprawnym młodym ludziom i dzieciom, dzięki niebanalnym grafikom. Chcemy ukazać nowy wymiar sztuki i pozwolić osobom na wózku na wyrażanie siebie poprzez ciekawe motywy, które są widoczne z daleka. 

Prowadzi nas sztuka i chęć dawana radości, ale nie zapominamy o aspekcie funkcjonalnym. Nasze osłony chronią dłonie użytkownika, zabezpieczają koła oraz zapobiegają ewentualnym uszkodzeniom i są odporne na działanie UV oraz inne warunki atmosferyczne.   

Chcesz być częścią tej ferajny? Zaloguj się, poznaj nas i przekonaj się, jaką moc ma siła... siła sztuki, siła wyrażania siebie. 

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło