Miss świata na wózku

Wybory najpiękniejszej z zawodniczek biorących udział w tym konkursie są emocjonujące. Towarzyszące temu przygotowania, sprawiają, że widowisko to zapiera dech. Styliści zapewniają uroczym uczestniczkom zachwycające stroje, które podkreślają ich urodę. Miss Świata na Wózku to projekt, który ma pokazać piękno bez barier, ma wspierać wspaniałe kobiety i udowadniać, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem, że nie przeszkadza cieszyć się życiem, które można wypełnić feerią barw, zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Nowoczesne i modne stylizacje miss świata na wózku

Często osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą mieć wątpliwości względem “bawienia się stylizacjami”. Ten konkurs Miss Świata pokazuje, że w modzie nie istnieją ograniczenia. Kandydatki występowały w wielu wspaniałych i kolorowych kreacjach, które przykuwały wzrok. Dominowały urzekające suknie wieczorowe i koktajlowe. Nie zabrakło cieników, koronek i błysku, które podkreślały piękno licznych uczestniczek.

Zawodniczki wystąpiły także strojach ukazujących ich kraj i kulturę. Konkurs ten nie odbiegał pod tym względem od zawodów Miss Świata, które organizowane są od wielu lat. Dzięki temu zamysłowi pokazano, że wózek nie jest barierą, która nie pozwalałaby bawić się modą oraz stylizacjami, które umożliwiają wyrażanie tego, jaki mamy gust i jacy jesteśmy.

Miss świata na wózku – inicjatywa o wielkiej mocy

Do tej pory wybory odbyły się 2 razy, ciesząc się przy tym bardzo dużą popularnością i pozwalają na realizację celu założycielek konkursu, czyli zmiany wizerunku kobiet niepełnosprawnych na różnych płaszczyznach w tym m.in. w zakresie stylizacji i mody. Uczestniczki biorące udział w tych zawodach Miss Świata pokazują, że wózek nie jest przeszkodą, że wciąż mogą korzystać z rozmaitych aspektów życia.

A jeśli Ty chcesz do swojej codzienności wprowadzić nieco koloru, pokreślić styl ubioru czy też swój gust, to serdecznie Cię zapraszamy do zaprojektowania lub obejrzenia gotowych projektów osłon na koła, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło