Grażyna Rigall

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku. Graduated Academy of Fine Arts in Gdańsk. Pracowała przez dwa lata jako nauczyciel w Społecznym Liceum w Gdyni. Prowadziła zajęcia plastyczne dla dzieci w Domu Kultury w Małym Kacku i "lekcje sztuki" w Dworku Sierakowskich w Sopocie.

W 2007 i 2009 r. brała udział w projekcie "Dni Parku Oliwskiego". prowadząc warsztaty plastyczne dla dzieci. Jest autorką ilustracji do książek dla dzieci i okładek kilku płyt trójmiejskich artystów, m.in. Sławka Jaskułke i Wojtka Staroniewicza

www.grazynarigall.com

Sasha Volkonovskaya

Urodzona w roku 1987 w Grodnie, studentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Młoda projektantka.

Piotr Bąkowski

Rocznik 1974. Artysta malarz, absolwent Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Wystawia w kraju i za granicą; jego prace znajdują się min w Londynie, Nowym Jorku, Berlinie, Meksyku.

Sztuka ulicy jest jedną z jego ważniejszych inspiracji.

Maciej Rauch

Urodzony w 1988 r. w Jarosławiu, gdzie ukończył Ogólnokształcąca Szkole Sztuk Pięknych z wyróżnieniem. W latach 2007-2012 odbył studia na Wydziale Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i uzyskał tytuł magistra sztuki.

Oprócz grafiki zajmuje się tez malarstwem oraz tworzy eksponaty, instalacje i videoclipy. Brał udział w licznych konkursach i wystawach.

www.maciejrauch.com

Maciej Szlaga

Urodzony w 1978 roku w Gdańsku. Zajmuję się fotografią i wideo. Od 2000 roku dokumentuje Stocznię Gdańską i zachodzące na jej terenach zmiany. Publikował w najważniejszych polskich tytułach prasowych. Od 2008 roku tworzy projekt „Polska – Rzeczywistość”, osobisty pamiętnik fotograficzny który obecnie zawiera ponad półtora tysiąca fotografii i stale się powiększa

www.szlaga.com

Grzegorz Batycki

Rocznik 1975. Konsekwentnie zgłębiał arkana ekonomii, jednak jego wrodzona wrażliwość artystyczna przywiodła go wprost na brzeg Świata Współczesnej Sztuki. Mija już siódmy rok, od kiedy szkicownik i tusz przykleiły mu się do rąk.

Jego artstycznym mentorem, który rozbudził w nim pasję tworzenia, jest Profesor Mieczysław Olszewski.

Artysta wystawiał swoje prace m. in. w Gdyńskiej Galerii Od Czasu do Czasu (2009 r.) oraz na aukcjach Młodej Sztuki organizowanych z inicjatywy Sopockiego Domu Aukcyjnego (2010 r. oraz 2011 r.). Jego zainteresowania artystyczne skupiają się na rysunku. Pewną kreską potrafi przedstawić przypadkowo napotkane postacie dnia codziennego lub ukazać inne spojrzenie na ludzi oddających się swym zwyczajnym - niezwyczajnym czynnościom.

Monika Reptowska

Uśmiechnięta pasjonatka , projektantka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Uwielbia wyzwania i każdy nowy projekt przynosi jej wiele radości. Spontaniczna, ale perfekcjonistka lubiąca dopracowywać każdy detal. Laureatka konkursów jubilerskich. Uczestniczka wystaw w kraju i za granicą..

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło