Osłony na szprychy do wózków inwalidzkich z motywem ludzi

Cenisz sobie relacje z drugim człowiekiem? Rodzina i przyjaciele to Twój największy skarb? Dzięki nam możesz wyrażać siebie i swoje uczucia za pomocą zakręconej grafiki, stworzonej z dbałością o każdy szczegół. W tej kategorii naszej sklepu umieściliśmy osłony na szprychy wózka. Motywem przewodnim są ludzie, na naszych grafikach znajdziesz m.in. dłonie czy też ręce, a także warianty ze znaczkami, na których unaoczniliśmy różne osoby, miejsca, zwierzęta - przyrodę. 

Twoje idealne osłony na szprychy 

Zaciśnięte w kręgu ręce ludzi mogą symbolizować różne rzeczy, ale najczęściej przywodzą na myśl jedność, przyjaźń i pomoc. My chcemy pomóc Tobie, dzięki nam zdobędziesz trwałe i piękne osłony na szprychy. Oferowane przez nas produkty pasują na wózki o kołach od 17'' do 28'', dodatkowo są odporne na działanie promieni słonecznych i inne warunki pogodowe, dzięki czemu możesz ich używać wszędzie. Spacer w deszczu, a może w śniegu - pozwól sobie wyrażać siebie, niezależnie od pogodowej aury! 

A jeśli nie jesteś przekonany, jaką grafikę wybrać to serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszych innych propozycji, możesz także zdecydować się na indywidualny projekt. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło