Sportowe osłony na szprychy do wózków inwalidzkich

Uwielbiasz przygody, stawiasz sobie nowe cele i aktywnie spędzasz swój wolny czas? Wyraź to kim jesteś i jakie masz pasje za pomocą oryginalnych osłon na koła wózków inwalidzkich. Wybierz swój sport i podążaj za nim - pokaż światu, która piłka sunie po Twoich marzeniach, którą chwytasz w ręce i trafiasz do celu! Postaw na grafiki z motywami koszykarskimi lub wieloma innymi, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zakręcone sportowe grafiki 

Oferowane przez nas osłony na koła wózka dla sportowców dostępne są w wielu wariantach i pasują na sprzęty o wymiarach od 17'' do 28''. Dodatkowo dużą uwagę przykładamy do ich trwałości i jakości, dlatego też są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – gra w kosza na świeżym powietrzu podczas wiosennego deszczyku? Naszym osłonom na koła wózka dla sportowców taka aura (i inne) niestraszna. Co więcej, oferowane przez nas grafiki są bardzo lekkie, ponieważ wykonane są z wytrzymałego tworzywa pet-g.

Nie ustawiaj sobie limitów, sięgaj coraz wyżej, aż dosięgniesz gwiazd – my z przyjemnością będziemy towarzyszyć Ci w tej drodze przy pomocny naszych grafik. 

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło